AIDA Cafe & Restaurant

Již přes 20 let tradice jen s novým názvem a v nových prostorách.

Máme rádi výzvy, proto jsme se rozhodli otevřít v Brně novou moderní cukrárnu. Premiéra provozovny AIDA Cafe & Resturant na adrese Josefská 21, Brno se uskutečnila 1.8. 2014.

Nová provozovna se vyznačuje novým interiérem, který nabízí ojedinělou atmosféru provoněnou cukrářskými výrobky vlastní výroby. Dostatečně velký prostor cukrárny dovoluje návštěvu rodin s dětmi. Všechny děti si najdou zabavení v dětském koutku a rodiče si tak mohou v klidu vychutnat kávu, zákusek i atmosféru, kterou nabízí tradiční AIDA Cafe & Resturant.

Vlastní výroba z čerstvých produktů

Všechny cukrářské výrobky, především pak italskou zmrzlinu, zákusky i dorty si vyrábíme sami ve vlastních výrobnách z čerstvých produktů. V cukrárně můžete ochutnat ze široké nabídky zákusků, zmrzliny, zmrzlinových pohárů, dortů, palačinek, nápojů a kávy. V nabídce najdete i snídaňové menu. Po celý den připravujeme paniny a toasty.

Dorty a zákusky na objednávku

AIDA Cafe & Resturant vyrábí dorty na objednávku pro každou příležitost. Od narozenin, přes svatby po firemní akce. Je pro nás důležité, abyste byli se svým dortem spokojeni, proto si o něm s vámi rádi popovídáme a pomůže vám najít ten pravý.

Nejlepší dorty v Brně najdete ve AIDA Cafe & Retaurant
Josefská 21, Brno

 


Virtuální prohlídka interiéru ZDE


Kariéra

Nabídka práce

Přijmeme cukráře/ku na HPP, vyučení a praxe v oboru podmínkou.

Zájemci volejte tel. 602 559 342.

Nebo nás přímo navštivte na pobočce Josefská 21, Brno.